Network Architect

Dátum: 2024. márc. 27.

Munkavégzés helye: Budapest, HU

Vállalat: Vodafone

Csatlakozz a Vodafone Magyarország Csapatához!
Pozícióba keresünk új Kollégát!

A Vodafone-nál egy jobb jövőn, és ezzel egy még összekapcsoltabb, befogadóbb és fenntarthatóbb világon dolgozunk. Egy dinamikusan fejlődő globális közösségként az emberi kíváncsiság és a technológia együttes ereje hajt minket előre, hogy ezeket a céljainkat elérjük.
Folyamatosan kihívásokat állítunk magunk elé és újítunk annak érdekében, hogy az embereket, a vállalkozásokat és a közösségeket szerte a világon összekapcsoljuk. Minden esetben ügyfeleink igényét és elégedettségét tartjuk szem előtt, ennek érdekében folyamatosan képezzük magunkat, kísérletezünk és lépéseket teszünk előre.
Nálunk valóban önmagad lehetsz, szabadon megoszthatod gondolataid, új lehetőségeket fedezhetsz fel és gazdagodhatsz általuk.

A munkakör célja

Az értékesítési előtt és utáni szakaszban a teljes hálózati megoldási koncepció és a költségterv elkészítése, beleértve a harmadik féltől származó részeket is. Az ügyfelek visszatérő igényeinek továbbítása a termékfejlesztés felé, azzal a céllal, hogy ezeket a megoldásokat szabványosítsák. A kivitelezési és a termék menedzser támogatása az ügyfél és fejlesztési projektek során.

Amiben számítunk Rád

A fő profil a Presales támogatása:
•    Az ügyfél igényeinek megértése és lefordítása magas szintű hálózati dizájnra és megoldásra
•    Az ügyfél hálózatához legjobban illeszkedő megoldás kidolgozása az ügyféllel közösen. HLD és költségtervezet előkészítése
•    L2/L3 VPN szolgáltatások, menedzselt wifi megoldások, SIP trunking, IPSEC, SD-WAN, 5G privát hálózatok, konvergens hang és adatszolgáltatások, adat backup megoldások architektúrájának tervezése
•    Telekommunikációs megoldások tervezése egyedi szolgáltatásokhoz
•    Együttműködés a Vodafone Global hálózati architektjeivel

Szolgáltatás architektúra tervezés:
•    Új szolgáltatás/termék fejlesztés támogatása hálózati/IT architektúra dizájnnal.
•    Kapcsolattartás a szállítókkal, technológia trendek követése a tervezési folyamatok során (Cisco, Meraki, Huawei, Ciena, Juniper, stb.)

A munkakör betöltésének szakmai feltételei
•    Informatikai felsőfokú végzettség
•    5+ éves tapasztalat telekommunikációs hálózatok tervezésében
•    Hálózati elemek és protokollok kiváló ismerete
•    CCNP vagy hasonló minősítés előnyt jelent
•    Kiváló angol és magyar nyelvtudás szóban és írásban is
•    Tapasztalat tervezési pozícióban előnyt jelent
•    Erősen motivált, ügyfél fókuszú hozzáállás “can-do” attitűddel

Amit kínálunk
•    Cafeteria csomag és éves bónusz
•    Laptop és mobiltelefon (korlátlan RED csomaggal)
•    100% -os home office lehetőség, amely a járványügyi helyzet után is magas marad
•    Wellbeing program a testi és lelki egyensúly fenntartásáért
•    Évente 4 nap fizetett szabadság az önkéntes napokra
•    Egyéb kedvezmények (pl. sportolási lehetőségek, szemüvegkedvezmény)
•    Szülői politika: az újdonsült kipapáknak 16 hét fizetett szabadságot kínálunk, valamint ezt követően 6 hónapig részmunkaidőben dolgozhatnak, miközben teljes munkaidős fizetést kapnak.
•    Tanulási lehetőségek a Vodafone University és a LinkedIn Learning segítségével
•    2022 őszétől egy új, 11. kerületi székházba költözünk majd, amely alacsony fogyasztását és CO2-kibocsátását tekintve élen fog járni a budapesti irodák között

Ismerj meg minket
Amennyiben szeretnél többet megtudni rólunk kérünk
•    látogass el a weboldalunkra: https://careers.vodafone.com/
•    kövesd a karrier oldalunkat Facebook-on: www.facebook.com/VodafoneKarrier

Vállalatunk elkötelezett abban, hogy bevonzza, továbbfejlessze és megtartsa a legnagyszerűbb tehetségeket azáltal, hogy egy motiváló és befogadó munkahelyet kínál számukra, ahol a tehetséget valóban elismerik és jutalmazzák. Elkötelezettek vagyunk abban, hogy mindenki számára befogadást nyújtsunk, hiszen a sokszínűség fontos szerepet játszik vállalatunk sikerében. Csatlakozz hozzánk és alakítsuk tovább közösen a jövőt!

#vodafonehu

Together we can