Collection Agent

Dátum: 2024. ápr. 25.

Munkavégzés helye: -, HU

Vállalat: Vodafone

Csatlakozz a Vodafone Magyarország Csapatához!
Telefonos behajtási munkatárs
Pozícióba keresünk új Kollégát!

A Vodafone-nál egy jobb jövőn, és ezzel egy még összekapcsoltabb, befogadóbb és fenntarthatóbb világon dolgozunk. Egy dinamikusan fejlődő globális közösségként az emberi kíváncsiság és a technológia együttes ereje hajt minket előre, hogy ezeket a céljainkat elérjük.
Folyamatosan kihívásokat állítunk magunk elé és újítunk annak érdekében, hogy az embereket, a vállalkozásokat és a közösségeket szerte a világon összekapcsoljuk. Minden esetben ügyfeleink igényét és elégedettségét tartjuk szem előtt, ennek érdekében folyamatosan képezzük magunkat, kísérletezünk és lépéseket teszünk előre.
Nálunk valóban önmagad lehetsz, szabadon megoszthatod gondolataid, új lehetőségeket fedezhetsz fel és gazdagodhatsz általuk.

A munkakör célja
Vodafone otthoni szolgáltatásokból eredő lakossági és üzleti (SOHO) számlatartozások telefonon keresztül történő behajtása, a behajtás összes szakaszának kezelése a tartozás eladásáig, telefonon érkező ügyfél megkeresések megválaszolása, kimenő telefonhívások indítása az elmaradásban levő ügyfelek irányába. Saját folyamatok kezelése határidőn belül.
A munka távmunkában az ország bármely pontjáról végezhető!

Amiben számítunk Rád
•Bejövő és kimenő hívások udvarias, pontos és ügyfélközpontú kezelése;
•Kintlévőségek behajtása a maximális ügyfél-elégedettséget szem előtt tartva
•A behajtási folyamatba bekerült ügyfelek kezelése a folyamatvezérlő és számlázási rendszerekben
•A kintlévőségek mielőbbi beszedése és ezek lépéseinek figyelemmel kísérése
•Ügyfélpanaszok kezelése, számlázási viták és problémák hatékony megoldása
•Szóbeli és írásbeli kommunikáció a társosztályokkal

A munkakör betöltésének szakmai feltételei
•Legalább középfokú végzettség
•Jó kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt
•Tiszta, érthető, udvarias beszéd
•Jó kapcsolatteremtő készség, ügyfélközpontú gondolkodás
•Empatikus, határozott személyiség és kiváló problémamegoldó készség
•Microsoft Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
•Monotónia tűrés
•Előny: társalgási szintű angol nyelvtudás, telefonos ügyintéző munkakörben szerzett tapasztalat, gépelésben való jártasság

Amit kínálunk
•100%-os távmunka
•Többműszakos beosztás (hétfőtől péntekig heti váltásban 08:30-17:00 óra között, illetve 11:00-19:30 óra között) – Hétvégén és ünnepnapokon nincsen munkavégzés!
•Versenyképes javadalmazási csomag: alapbér, és teljesítmény alapú ösztönző rendszer, rezsiköltség átalány támogatás, dolgozói kedvezmények (például Mobiltelefon készülék korlátlan RED csomaggal) és Cafeteria csomag
•Egészség megőrző, jóléti programok
•Évente 4 nap fizetett szabadság az önkéntes napokra
•Egyéb kedvezmények (pl. sportolási lehetőségek, szemüvegkedvezmény)

A távmunka feltételei:

•Eszközkövetelmény: asztal, irodai ötgörgős szék, lámpa
•A távmunkavégzés helyén stabil, minimum 6Mbit/sec fel és 6Mbit/sec letöltési sebességű internethozzáférés szükséges
•A munkaállomásnak a lakótér többi részétől elválasztva, betekintés és
hallásvédettnek kell lennie (az átlagos belmagasság 2,5 m, illetve a hasznos alapterülete 6 m2-nél kisebb nem lehet)
•A belépés napján az általunk biztosított technikai eszközök biztonságos hazaszállítása

Kizárólag azon pályázatokat tudjuk befogadni, melyeknél az önéletrajzban megjelölésre kerül az elvárt fizetési igény!

Ismerj meg minket
Amennyiben szeretnél többet megtudni rólunk kérünk
•látogass el a weboldalunkra: https://careers.vodafone.com/
•kövesd a karrier oldalunkat Facebook-on: www.facebook.com/VodafoneKarrier

Vállalatunk elkötelezett abban, hogy bevonzza, továbbfejlessze és megtartsa a legnagyszerűbb tehetségeket azáltal, hogy egy motiváló és befogadó munkahelyet kínál számukra, ahol a tehetséget valóban elismerik és jutalmazzák. Elkötelezettek vagyunk abban, hogy mindenki számára befogadást nyújtsunk, hiszen a sokszínűség fontos szerepet játszik vállalatunk sikerében. Csatlakozz hozzánk és alakítsuk tovább közösen a jövőt!

Together we can