Deputy Store Manager (Tatabánya)

Aggregate function:  Commercial
Business Area:  Local Retail
Posting Country:  Hungary
Date Posted:  22 Sep 2024
Full Time / Part Time:  Full Time
Contract Type:  Permanent

At Vodafone, we’re working hard to build a better future. A more connected, inclusive and sustainable world. As a dynamic global community, it's our human spirit, together with technology, that empowers us to achieve this.

We challenge and innovate in order to connect people, businesses, and communities across the world. Delighting our customers and earning their loyalty drive us, and we experiment, learn fast and get it done, together.

With us, you can be truly be yourself and belong, share inspiration, embrace new opportunities, thrive, and make a real difference.

Csatlakozz a Vodafone Magyarország Csapatához!
Deputy Sore Manager (Tatabánya)

Pozícióba keresünk új Kollégát!

A Vodafone-nál egy jobb jövőn, és ezzel egy még összekapcsoltabb, befogadóbb és fenntarthatóbb világon dolgozunk. Egy dinamikusan fejlődő globális közösségként az emberi kíváncsiság és a technológia együttes ereje hajt minket előre, hogy ezeket a céljainkat elérjük. Folyamatosan kihívásokat állítunk magunk elé és újítunk annak érdekében, hogy az embereket, a vállalkozásokat és a közösségeket szerte a világon összekapcsoljuk. Minden esetben ügyfeleink igényét és elégedettségét tartjuk szem előtt, ennek érdekében folyamatosan képezzük magunkat, kísérletezünk és lépéseket teszünk előre. Nálunk valóban önmagad lehetsz, szabadon megoszthatod gondolataid, új lehetőségeket fedezhetsz fel és gazdagodhatsz általuk.

A munkakör célja

Egyrészt, mint értékesítési tanácsadó:

A Vodafone-t a versenytársaitól pozitívan megkülönbözető ügyfélélményt biztosít a Vodafone üzlethálózatában a meglévő és a potenciális új Ügyfelek részére is. A kiváló ügyfélélmény biztosítása mellett, a munkakör célja az értékesítéshez és ügyfélkiszolgáláshoz kapcsolódó mennyiségi és minőségi célok elérése, s ezzel a vállalat stratégiai céljainak megvalósítása a Vodafone Retail hálózatában.

Másrészt, mint vezető helyettes:

Támogatja, segíti az üzletvezető mindennapi munkáját a márkaüzlet operatív vezetésében és irányításában.
Komoly részt vállal az értékesítésben dolgozó kollégák fejlesztésében, támogatásában, sit-in-ben coachingban.
Elkötelezett és lojális, példaértékű magatartásával, hozzáállásával, ügyfélközpontúságával a csapat példaképe.
A vezető távollétében teljes felelősséget vállal az üzlet elvárt és megfelelő működéséért, a napi eredmények biztosításáért.

Amiben számítunk Rád

1.Kiváló ügyfélélmény

•Az üzlettérben tartózkodó ügyfelek minden szituációban történő barátságos, professzionális kiszolgálása a Vodafone erre vonatkozó mindenkori előírásaival és folyamataival összhangban (pl. üdvözlés, bemutatkozás, rendszerek használata stb.).

2. Értékesítés, ügyfélmegtartás

•Az értékesítési lehetőségek felfedezése és kiaknázása minden folyamatban.
•Az ügyfélérték növelésének megkeresése és kiaknázása minden folyamatban
•A konvergens ügyfélarány növelése minden folyamatban (vezetékes lefedőtől függően)
•A keresztértékesítési lehetőségek kiaknázása minden folyamatban
•Az üzleti és lakossági Ügyfelek valós igényeinek felmérése és megértése
•A számukra releváns termékek és szolgáltatások bemutatása és ajánlása
•A Vodafone által előírt értékesítési módszer és folyamatok használata
•A konzultációs értékesítési technika aktív használata
•Minőségi ügyfélszerzés (fraud szűrése, minimalizálása)
•Aktív részvétel a szerződésüket felbontani kívánó ügyfelek megtartásában
•A Vodafone által forgalmazott termékek és szolgáltatások alapos, naprakész ismerete
•A versenytársak által forgalmazott termékek és szolgáltatások alapos, naprakész ismerete
•A telekommunikációs piac irányzatainak átfogó ismerete
•Ügyfélszolgálati tevékenység ellátása
•Meglévő ügyfelek előfizetéseivel kapcsolatos ügyintézés, tájékoztatás
•Panaszok, reklamációk kezelése mindig a maximális ügyfél-elégedettség elérése érdekében
•Szervizes ügyintézés és adminisztráció

•Folyamatosan törekszik a Vodafone-t a versenytársaitól pozitívan megkülönböztető, kiváló ügyfélélmény biztosítására. Támogatja a Vodafone erre vonatkozó központi előírásainak megvalósítását az üzletében valamint azokkal összhangban további javaslatokat dolgoz ki és valósít meg az ügyfélélmény folyamatos javítására.

2.Üzleti feladatok

•Segíti az üzletben a Vodafone által előírt értékesítési módszerek és folyamatok használatát
•A Márkaüzlet vezető távollétében, illetve az ő iránymutatásai alapján, felelőssége a kiváló minőségű, naprakész márkaüzlet arculati és működésbeli biztosítása (készletezés, POS anyagok, bekapcsolt készülékek, világítás, stb.).
•Biztosítja, hogy az üzemeltetés az előírásoknak megfelelően történjen, felügyeli a készlet szintet a márkaüzletben (rendelés, készlet, forgalomban lévő eszközök ellenőrzése).
•Elvégzi az áruátvétellel, bevételezéssel kapcsoaltos feladatatokat
•A mozgatási orderek státuszát naprakészen tartja, kiemelten az üzletközi mozgatásokat
•Figyeli és kezeli a visszáru készleteket
•Feladata a napi, havi, eseti leltár, készletek mindenkori pontos elvégzése, nyilvántartása
•Betartja és betartatja a mindennapi értékesítési, ügyfélszolgálati és az üzlet működéséhez meghatározott folyamatokat.
•Kezeli a store „pick-up” tételeket a meghatározott folyamatok mentén, kiemelve az ügyfél értesítést és készletkezelést.
•Betartja és betartatja az ügyfélhívó rendszer helyes használatát.

3.Csapat vezetése

•Magatartásával, hozzáállásával a csapat példaképe.
•Az márkaüzlet vezető iránymutatásai alapján az értékesítési tanácsadók coaching-olásával, sit-in-el segíti a csapat és az egyén, minőségi és mennyiségi célok elérését
•A sit-in, coaching és beszélgetések alkalmával az üzletvezető által meghatározott rendszerességgel visszajelzést ad, segíti a kollégái fejlődését, adminisztrálja azokat.
•Tapasztalatok és ismeretek aktív megosztása a csapaton belül, az üzlet teljesítményének maximalizálása a kiemelkedő ügyfélélmény biztosítása érdekében.
•Kezeli és kezelteti az ügyfélkiszolgálás és értékesítés kapcsán keletkezett hibázásokat.
•A Vezető távollétében az ő iránymutatásai alapján napindítókat, heti, havi megbeszéléseket tart az üzletben a márkaüzlet hatékonyságának növelése érdekében (stratégiai és aktuális taktikai célok ismertetése, eredmények megosztása, folyamatok egyeztetése, csapat lelkesítése, csapatszellem erősítése, stb.).

4.Alapvető Ismeretek

•Naprakészen és alaposan ismeri a Vodafone által forgalmazott termékeket, és szolgáltatásokat.
•Naprakészen és alaposan ismeri versenytársak által forgalmazott termékeket és szolgáltatásokat.
•Naprakészen ismeri az üzlet működéséhez és az értékesítési, ügyfélszolgálati folyamatokhoz kapcsolódó folyamatokat.
•Naprakészen ismeri a „Vezetői kézikönyv”-ben leírt, vezetői folyamatokat.
•Átfogóan ismeri telekommunikációs piac irányzatait.

5.A munkakörhöz kapcsolódó szabályzatok, folyamatok, vállalati előírások teljes körű ismerete és alkalmazása

•A márkaüzletek munkafolyamataira vonatkozó belső szabályzatok, procedúrák és központi előírások/utasítások.
•A márkaüzletek munkafolyamataira vonatkozó törvényi előírások
•Általánosan elfogadott kereskedelmi gyakorlat
•A Vodafone Magyarország Üzletszabályzata
•Az országos Retail igazgató és a Regionális vezető utasításai és rendelkezései
•A vállalat vezetésének rendelkezései
•Az érvényben lévő Munkaruha szabályzat

A munkakör betöltésének szakmai feltételei

•Személyes, professzionális, játékos, szenvedélyes
•Segítőkész motivált személyiség
•Közvetlen és ügyfélorientált
•Törekszik a folyamatos fejlődésre
•Középfokú, lehetőleg kereskedelmi vagy marketing végzettség, vagy ennek megfelelő gyakorlat
•A vállalati irányelveknek megfelelően dolgozik
•Jó csapatjátékos
•Jól kezeli a változásokat
•Alapszintű angol nyelvismeret
•Kiváló szóbeli és írásos kommunikációs készség
•Pontos, precíz munkavégzés
•Higiénikus, tiszta megjelenés

Amit kínálunk

•Cafeteria csomag és éves bónusz
•Mobiltelefon (korlátlan hang- és adattarifa csomaggal)
•Medicover egészségbiztosítás
•Wellbeing program a sport, táplálkozás, pihenés és segítségnyújtás jegyében (lelki támogatás)
•4 fizetett nap szabadság/év jótékonysági célú projektekhez
•Egyéb kedvezmények (pl. sportolási lehetőségek, szemüvegtámogatás)
•Szülői politika: 16 hét teljes mértékben fizetett szabadságot biztosítunk, és a munkába való visszatérés után az újdonsült szülők 6 hónapig részmunkaidőben dolgozhatnak, miközben teljes munkaidős fizetésüket kapják.
•Tanulási lehetőségek (belső képzések és LinkedIn Learning)

Ismerj meg minket
Amennyiben szeretnél többet megtudni rólunk kérünk
•látogass el a weboldalunkra: https://careers.vodafone.com/
•kövesd a karrier oldalunkat Facebook-on: www.facebook.com/VodafoneKarrier

Vállalatunk elkötelezett abban, hogy bevonzza, továbbfejlessze és megtartsa a legnagyszerűbb tehetségeket azáltal, hogy egy motiváló és befogadó munkahelyet kínál számukra, ahol a tehetséget valóban elismerik és jutalmazzák. Elkötelezettek vagyunk abban, hogy mindenki számára befogadást nyújtsunk, hiszen a sokszínűség fontos szerepet játszik vállalatunk sikerében. Csatlakozz hozzánk és alakítsuk tovább közösen a jövőt!

#vodafonehu

Together we can

Vodafone is committed to attracting, developing and retaining the very best people by offering a motivating and inclusive workplace in which talent is truly recognised and rewarded. We are committed to promoting Inclusion for All with the belief that diversity plays an important role in the success of our business. We actively encourage everyone to consider becoming a part of our journey.