Help Desk Agent - Ügyfélszolgálati munkatárs

Dátum: 2024. ápr. 19.

Munkavégzés helye: -, HU

Vállalat: Vodafone

Ha mindig is érdekelt a vezetékes szolgáltatások működése és szívesen foglalkoznál technikai jellegű feladatokkal, akkor eljött a Te időd, mert a Vodafone Magyarország Zrt.

Help Desk Ügyfélszolgálati Munkatárs

kollégákat keres.

A csapat Miskolcon található, de országosan várjuk a jelentkezőket, amennyiben az otthoni munkavégzési feltételek vállalhatók a részedről.

A Vodafone-nál egy jobb jövőn, és ezzel egy még összekapcsoltabb, befogadóbb és fenntarthatóbb világon dolgozunk. Egy dinamikusan fejlődő globális közösségként az emberi kíváncsiság és a technológia együttes ereje hajt minket előre, hogy ezeket a céljainkat elérjük.

Folyamatosan kihívásokat állítunk magunk elé és újítunk annak érdekében, hogy az embereket, a vállalkozásokat és a közösségeket szerte a világon összekapcsoljuk. Minden esetben ügyfeleink igényét és elégedettségét tartjuk szem előtt, ennek érdekében folyamatosan képezzük magunkat, kísérletezünk és lépéseket teszünk előre.

Nálunk valóban önmagad lehetsz, szabadon megoszthatod gondolataid, új lehetőségeket fedezhetsz fel és gazdagodhatsz általuk.

A kiemelkedő ügyfélélmény mellett nagy hangsúlyt fektetünk kollégáink maximális elégedettségére is, ezért amikor az irodában vagyunk, rendszeresen szervezünk játékokkal vagy egészségmegőrzéssel egybekötött aktivitásokat, hogy még több közös élményt és még színesebb munkanapokat nyújthassunk. Akár személyesen, akár virtuálisan találkozunk, egy olyan támogató közeg fogad majd, akikkel öröm lesz együtt dolgozni, saját ötleteidet is megvalósíthatod és előrelépési lehetőségek is megnyílnak előtted.

Amiben számítunk Rád:
•    Lakossági-, és Kisvállalati Ügyfélszolgálatra beérkező hívások udvarias, gyors és pontos megválaszolása
•    A szolgáltatásainkkal kapcsolatos technikai segítségnyújtás
•    Hibabejelentések és igények ügyintézése és megoldása
•    Telekommunikációs hálózatok, berendezések specifikus hibaelhárítási módszereinek elsajátítása
•    Távdiagnosztikai rendszerek használatának a megismerése

A munkakör betöltésének szakmai feltételei:
•    Minimum érettségi bizonyítvánnyal rendelkezel
•    Informatikai végzettség előnyt jelent
•    A Microsoft Office alkalmazásokat professzionális szinten ismered
•    Kiemelkedő technikai beállítottsággal rendelkezel
•    Kiváló a szóbeli és írásbeli kommunikációd
•    Magas szintű problémamegoldó képességgel bírsz
•    Ügyfélközpontú a szemléletmódod
•    Pozitív hozzáállásra és lelkiismeretes munkavégzésre törekszel
•    Az angol nyelvtudásod előnyt jelent
•    Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:
•    Alapképzés biztosítása, folyamatos képzés, előrelépési lehetőség
•    Versenyképes fizetés, juttatási csomag, teljesítmény alapú ösztönző rendszer valamint dolgozói kedvezmények
•    Dolgozói tarifa (korlátlan beszélgetés, EU-n belüli ingyenes roaming és korlátlan adat)
•    Béren kívüli juttatások (Cafeteria, készüléktámogatás, helyközi bérlettámogatás, élet-, és balesetbiztosítás)
•    Fiatalos, színes irodai munkakörnyezet
•    Saját ötletek megvalósítása
•    Egészségmegőrző, jóléti programok
•    Akár 100% Home Office lehetőség

Home Agent munkavégzés (távmunka) feltételei:
•    Okostelefon
•    Megfelelő munkakörnyezet – min. 4-6 m2-es munkaterület, amely adatvédelmi okokból a lakóterület többi részétől le kell, hogy legyen választva (külön helyiség)
•    Munkavégzéshez szükséges megfelelő irodai eszközök (munkaasztal, munkaszék)
•    A belépés napján az általunk biztosított technikai eszközök biztonságos hazaszállítása
•    Stabil internetkapcsolat – legalább 6Mbit/s le, – és feltöltési sebességű internet

Munkavégzés ideje:
•    Megszakítás nélküli, folyamatos munkarend (hétfőtől-vasárnapig 06:00 – 22:00 közötti munkavégzés, 8,5 órás munkaidő, a munkavégzés pontos idejét a mindenkori munkaidő-beosztás határozza meg). – Időnként éjszakai munkavégzés

Ismerj meg minket
Amennyiben szeretnél többet megtudni rólunk kérünk
•    látogass el a weboldalunkra: https://careers.vodafone.com/
•    kövesd a karrier oldalunkat Facebook-on: www.facebook.com/VodafoneKarrier

Vállalatunk elkötelezett abban, hogy bevonzza, továbbfejlessze és megtartsa a legnagyszerűbb tehetségeket azáltal, hogy egy motiváló és befogadó munkahelyet kínál számukra, ahol a tehetséget valóban elismerik és jutalmazzák. Elkötelezettek vagyunk abban, hogy mindenki számára befogadást nyújtsunk, hiszen a sokszínűség fontos szerepet játszik vállalatunk sikerében. Csatlakozz hozzánk és alakítsuk tovább közösen a jövőt!

#vodafonehu

Together we can