Customer Service Representative

Aggregate function:  Commercial
Business Area:  Local CARE
Posting Country:  Czech Republic
Date Posted:  1 Apr 2024
Full Time / Part Time:  Full Time
Contract Type:  Fixed Term Contract

At Vodafone, we’re working hard to build a better future. A more connected, inclusive and sustainable world. As a dynamic global community, it's our human spirit, together with technology, that empowers us to achieve this.

We challenge and innovate in order to connect people, businesses, and communities across the world. Delighting our customers and earning their loyalty drive us, and we experiment, learn fast and get it done, together.

With us, you can be truly be yourself and belong, share inspiration, embrace new opportunities, thrive, and make a real difference.

Jaká je náplň práce?
  • nejdůležitější je péče o naše zákazníky, kteří nás kontaktují pouze telefonicky
  • pomůžeš jim vyřešit problém s fakturou, změnit nabídku služeb nebo spolu nastavíte znovu jejich zařízení
  • když si nebudeš vědět rady, vždycky se máš na koho obrátit
  • každý den vyřídíš takových 50 příchozích hovorů
  • všechno co se zákazníkem probereš, zapíšeš do interního systému
  • v každém hovoru je příležitost něco nabídnout a prodat - skvělý způsob jak ovlivnit výši mzdy vlastním výkonem
  • taky ohodnotíme tvoji kvalitu a produktivitu práce
Co od tebe očekáváme?
  • důležitá je komunikace - umět se vyjádřit a dokázat vhodně komunikovat třeba i ve stresu
  • skvělé bude pokud máš už zkušenosti z péče o zákazníky a to jak telefonicky, tak i osobně
  • součástí každého hovoru je i nabídka našich produktů, takže pokud už máš s prodejem po telefonu praxi - opět bod pro tebe
  • alespoň výuční list pokud jsi zatím bez praxe
  • nesmí ti vadit pracovat na ranní (8:00-16:30) a odpolední (10:30-19:00) směny - ale zase máš volné víkendy i svátky
  • znalost práce na PC - nehledáme počítačového experta, ale práci v našich systémech je potřeba zvládnout
  • zájem vzdělávat se v oblasti telekomunikací - nemusíš toho o našem světě moc vědět, všechno tě naučíme, ale musíš hlavně chtít
A tohle ti nabízíme my
  • U nás si zakládáme na příjemné atmosféře, všichni si tykáme a nepotrpíme si úplně na dress code. Všem nám to vyhovuje, takže snad se i ty u nás budeš cítit dobře.
  • Vodafone je pojem, takže můžeš očekávat stabilní prostředí naší společnosti, která je zároveň challenger na trhu telekomunikací a dat. Je pro nás i důležité, abyste měli neustále možnost rozšiřovat své znalosti a dovednosti. Podpoříme každou tvoji snahu a růst.
  • Tvoje mzda se skládá ze slušného fixního základu a k tomu variabilní složka, která závisí jen na tobě. Chceš vydělávat 25 000 Kč hrubého? Ti nejlepší z nejlepších mají i 30 000 Kč. Nepůjde hned od začátku, ale není to problém, díky prodejům můžeš ovlivnit svoji mzdu každý měsíc.
  • Jdeme s dobou a vždy jsme o krok dál, díky tomu si u nás užiješ 5 týdnů dovolené, 5 dní osobního volna (dříve sick day).
  • Možnost pracovat z HOME OFFICE po úplném zaškolení (počítej cca 4-6 měsíců).
  • Když Vodafone, tak naplno - dostaneš mobil a k tomu skvělý tarif s neomezenými daty, přihodíme pěknou sumu benefitních bodů na rok a můžeš počítat i se stravenkami a dalšími výhodami.
  • Myslíme i na rodiče, proto máme pro novopečené tatínky delší dovolenou a pro maminky možnost se vrátit dříve za jedinečných podmínek.
  • Místo výkonu práce v Meziboří a najdeš nás hned u zastávky MHD.
  • Nástup nejdříve v lednu 2021

Our Vodafone is committed to attracting, developing and retaining the very best people by offering a motivating and inclusive workplace in which talent is truly recognised and rewarded. We are committed to promoting Inclusion for All with the belief that diversity plays an important role in the success of our business. We actively encourage everyone to consider becoming a part of our journey.