Agile Tester

Posting Country:  Czech Republic
Date Posted:  03-Feb-2023
Full Time / Part Time:  Full Time
Contract Type:  Permanent

At Vodafone, we’re working hard to build a better future. A more connected, inclusive and sustainable world. As a dynamic global community, it's our human spirit, together with technology, that empowers us to achieve this.

We challenge and innovate in order to connect people, businesses, and communities across the world. Delighting our customers and earning their loyalty drive us, and we experiment, learn fast and get it done, together.

With us, you can be truly be yourself and belong, share inspiration, embrace new opportunities, thrive, and make a real difference.

Charakteristika pozice

Jste QA Engineer, který se nebojí zodpovídat za to, že vytvořené řešení odpovídá zadaným požadavkům zákazníka a specifikaci návrhu? Hledáte nové výzvy a práci, která Vás posune dál, ale i společnost, co za Vámi bude stát? Na hlavní pracovní poměr hledáme QA Engineera, který se bude podílet na rozvoji projektů pro druhého největšího světového operátora.

Co budete dělat

- Přezkoumání požadavků a technické dokumentace
- Vytvářet podrobné, komplexní a dobře strukturované testovací případy
- Provádění testovacích scénářů podle potřeb týmu
- Přezkoumávat a zaznamenávat výsledky a hlásit závady (pokud možno s protokoly).
- Schopnost uplatňovat agilní principy a hodnoty
- Podporovat testery UAT
- Aktivně prosazovat opravu zjištěných chyb
- Účastnit se agilních ceremoniálů (např. plánování sprintu, denní příprava)

Požadavky:

- Znalost metodik testování
- Znalost SLDC
- Schopnost používat nástroj pro testování daného API, včetně pozitivních a negativních testů
- Schopnost používat jazyk SQL k vyhledávání a změně informací v databázi pro testování daného scénáře
- Zkušenosti s Postman, SOAP UI nebo jiné relevantní nástroje
- Dobré komunikační dovednosti, porozumění směrem k obchodním i technickým odborníkům
- Vytvářet odhady testování, aby bylo možné efektivně plánovat zdroje
- Znalost Selenia výhodou

Co Vám můžeme nabídnout my

- Nebudeme zastírat, že Vodafone je velké jméno - nabízíme vám tedy stabilní prostředí naší společnosti, která je zároveň vyzyvatelem na telekomunikačním a datovém trhu.
- Držíme krok s dobou, ba dokonce jsme o krok napřed, a tak se u nás můžete těšit na 5 týdnů dovolené, 5 dnů osobního volna a volitelný home office... Myslíme i na rodiče, novopečeným rodičům nabízíme 16 týdnů dovolené a maminkám možnost dřívějšího návratu do práce za mimořádných podmínek.
- Tady se oslovujeme neformálně a s dress codem si hlavu nelámeme... Všem nám to vyhovuje a doufáme, že se mezi námi budete cítit dobře i vy.
- Většina z nás v současné době pracuje z domova. Zvýšený poměr práce na dálku chceme zachovat i do budoucna.
- Pokud Vodafone, tak naplno - získáte mobilní telefon a skvělý neomezený tarif a k tomu 24 000 benefitních bodů ročně, za které si můžete koupit dovolenou, vzdělávací kurzy nebo jen pozvat své nejdražší do kina.
- Sídlíme na trase metra - vlastně hned u vchodu - naše centrála je ve Stodůlkách. V budově a blízkém okolí najdete vše, co potřebujete na polední pauzu nebo na kávu, a můžete si i nakoupit v blízkých obchodech.
- A pokud se potřebujete po práci protřepat, můžete si vzít jedno z kol, která půjčujeme, nebo zajít do naší posilovny, která se nachází přímo v budově.
- Ve společnosti Vodafone nám záleží na vytváření inkluzivních pracovišť, kde každý může být sám sebou a dosáhnout svých nejlepších výsledků. To pro nás znamená podpůrné týmy a silné vztahy, kde je oceňován přínos každého člověka - napříč sociálním a kulturním zázemím, etnickými skupinami, věkem, pohlavím, genderovou identitou, schopnostmi, sexuální orientací a vším, co nás činí jedinečnými. Chceme, aby se k nám připojili ti nejlepší lidé a přispěli k naší změně, proto vždy zvážíme žádosti o flexibilní pracovní úvazky (např. plný úvazek, částečný úvazek, práce z domova).

Vodafone is committed to attracting, developing and retaining the very best people by offering a motivating and inclusive workplace in which talent is truly recognised and rewarded. We are committed to promoting Inclusion for All with the belief that diversity plays an important role in the success of our business. We actively encourage everyone to consider becoming a part of our journey.